Home
Nieuws
Agenda
Bedrijven
Verenigingen
Scholen
Wonen
Uut de oale deuze
Contact

Trekkertrek 2011

 

Vandaag 2 juli 2011 werd de eerste Trekkertrekwedstrijd gehouden aan de Keiweg.
Er waren veel bezoekers op het spektakel afgekomen.

Standaardklasse 0 tot 2500 kg

Naam

Woonplaats Trekker

1e Trek

2e Trek

Totaal

Theo Schror

Musselkanaal

MF 178

52.05 33.66

85.71

Ton Heun

Alteveer

Renault super 6D

59.66 25.50

85.16

Rik Huls

Alteveer

John Deere 1030

58.00 21.13

79.13

Bert Klok

Bellingwolde

David Brown 996

48.00 27.94

75.94

Danny Kuper

Alteveer

John Deere 710

38.24 26.99

65.23

Myron Makkink

Alteveer

John Deere 820

37.50 21.10

58.60

Wiegman Brabant IHC 533 +BUITENMEDEDELING+ 100.00 53.79

153.79

 

Standaardklasse 2.500 tot 3.500 kg

Naam: Woonplaats Trekker 1e Trek 2e Trek Totaal

A Wolfs

Alteveer

MF 178 t

97.98 100.00

197.98

Arjan Strockmeijer

Mussel

Fiat 850

97.10 95.12

192.22

Gert Baas

Harpel

Fiat 640 DT

91.33 100.00

191.33

R Drenth

Nieuw Buinen

John Deere 2130

91.06 100.00

191.06

Andre Soer

Alteveer

International 724

90.44 100.00

190.44

Bert Lutjeboer

Alteveer

International 644

90.05 100.00

190.05

H Moed Onstwedde John Deere 2130 84.12 69.82 153.94

Martijn Kanning

Nieuwe Pekela

Fiat 750 special

93.61 44.55

138.16

Bert Strockmeijer

Onstwedde

IHC Cormick 724

89.77 38.43

128.20

R Oosterveld Bellingwolde New Holland 6570 84.60 40.33 124.93

Lambert Jan Horlings

Gasselternijveenschemond

International 633

84.44 40.19

124.63

Katinka de Vries

Loppersum

Renault 751-4S

87.55 36.63

124.18

Jaap Dick Groot

Onstwedde

Ford 4600

88.61 32.62

121.23

Arjan Klasens

Harpel

International 644

87.45 33.15

120.60

Harold Strockmeijer

Mussel

Same explorer 75

52.27 39.33

91.60

Jordy Manning

Nieuw Buinen

International 745 XL

43.93 37.13 81.06

Reint Hilgenga

Onstwedde

Same Saturno 80

42.56 36.63

79.19

Chris Strockmeijer

Onstwedde

International 844 S

42.14 33.00

75.14

Dennis Huls Alteveer Ford 4000 73.63 00.00

73.63

 

Standaardklasse 3500 tot 4500 kg.

Naam: Woonplaats: Trekker 1e Trek 2e Trek Totaal

Chris Tapken

Oude Pekela

International 1046

93.98 100.00

193.98

Martijn Koops Vlagtwedde Lamborgini 87490 93.72 100.00

193.72

Jan Bruurs

Grijpskerk

Volvo 700

92.87 100.00

192.87

Cor Boels

Alteveer

International 1046

92.34 100.00

192.34

B Moed

Alteveer

John Deere 3120

91.73 100.00

191.73

Pita v Dellen

Grijpskerk

Volvo 700

94.16 96.50

190.66

Gert Jan Schuurman

Stadskanaal

John Deere 3040

96.92 93.49

190.41

Wim vd Hende

Oude Pekela

Belarus MT3

96.18 92.10

188.28

Peter Siepel

Alteveer

Fiat 900

92.27 92.50

184.77

Bart Schuten

Sellingen

Landini Mythos 100

89.21 78.83

168.04

Jos v Dijk

Alteveer

John Deere 3120

90.63 77.15

167.78

Gerben Ensink

2e Exloermond

Ford 6810

90.03 70.63

160.66

Martin Panneman

Stadskanaal

New Holland 5635

88.49 76.16

164.65

F v Boven

Alteveer

MF 1100

90.81 71.46

162.27

Michel Mulder Bourtange IHC 844-S 94.01 51.36

145.37

Gerard Kuper

Veele

New Holland T5060

88.72 56.16

144.88

Harm Jan Wilzing

Onstwedde

John Deere 3130

88.76 33.71

122.47

Albert Edens

Bellingwolde

Fiat 1000 DT

79.96 40.00

119.96

 

 

Standaardklasse 4.500 tot 5.500 kg

Naam: Woonplaats: Trekker 1e Trek 2e Trek Totaal

A Goossens

Nieuwe Pekela

John Deere 3650

93.80 68.14

161.49

R Buzeman

Bourtange

IHC 956

89.27 59.96

149.23

Jeroen Klok

Bellingwolde

John Deere 3640

87.67 59.55

147.22

Ferdinand Swarts Alteveer John Deere 3340 50.97 63.97

114.94

B P Jansema

Sellingen

Fendt gta 395

83.90 60.40

144.30

Gerwin Jansen

Vlagtwedde

Fiat 110-90 DT

79.50 60.07

139.57

Harm Jan de Boer

Onstwedde

Fiat 1180 DTH

80.93 58.50

139.43

Reinder Huls

Bourtange

MF 3125

81.16 57.87

139.03

Johan Bolk

Valthermond

Fendt Favorit 610 LS

77.08 61.77

138.85

H Ten Have

Harpel

John Deere 6120

80.13 57.23

137.36

A. Ruiter

Alteveer

IHC 1055

86.35 49.72

136.07

Jan Zomer

Mussel

International 946

61.51 58.03

119.54

Henk Veninga

Nieuwe Pekela

Belarus 892

57.50 58.22

115.72

Stephan Nieman

Vlagtwedde

International 955

49.03 55.65

104.68


Standaardklasse 5.500 tot 6.500 kg

Naam: Woonplaats: Trekker: 1e Trek 2e Trek Totaal

Ken Mensen

Vledderveen

IHC 1455

100.00 83.44

183.44

A. Riks Vlagtwedde IHC 1455XL 100,00 81.61

181.61

Rene Pepping

Alteveer

Ursus 1604

90.65 81.74

172.39

Jan Hendrik Potze

Bellingwolde

Fiat 1300

87.13 77.90

165.03

P Rakers

Bellingwolde

IHC 1455

90.07 72.38

162.45

Maryam Sandee

Onstwedde

IHC 1246

88.60 71.99

160.59

Grietje Vermanning

Oldeboarn

International 1455

89.65 69.68

159.33

K. de Groot Sellingen Steyr 9145 89,59 61.39

150.98

Ada Ras

Bellingwolde

New Holland TM 165

81.41 52.38

133.79

Erwin ter Veldhuis

Vriescheloo

Landini legend 165

81.18 49.48

130.66

Erwin Bessembinders

Onstwedde

Renault Ares 640 RZ

78.70 49.21

127.91

Marjon Klok

Bellingwolde

John Deere 6910

79.96 34.23

114.19

R. Bruggers Onstwedde New Holland T6060 59,92 35.56

95.48

Standaardklasse 6.500 tot 7.500 kg

Naam: Woonplaats: Trekker 1e Trek 2e Trek Totaal

Evert Kroes

Oldeboarn

international 1455

100,00 87.45

187.45

Detmer ten Have

Beerta

Fendt 820

100,00 82.30

182.30

Bert Jan Jansen

Vlagtwedde

Fiat 160-90 DT

100,00 83.06

183.06

W Schuiterd

Vlagtwedde

Landini 165 TDI

100,00 78.02

178.02

H. Vegter Holte Case CVX 100,00 75.40 175.40
Schuurman Stadskanaal John Deere 6920 100.00 70.69 170.69

Martin Bijker

Emmer compascuum

Ford County 1124

89,23 63.84

153.07

Hanne Moed

Veelerveen

John Deere 8610

74,23 51.50

125.73

Marijn Goossens

Nieuwe Pekela

Volvo 2654

42,41 83.22

125.63

Standaardklasse 7.500 tot 11.000 kg

Naam: Woonplaats: Trekker 1e Trek 2e Trek Totaal

Lizeth ten Have

Beerta

Fendt 916

89.88 85.00

174.88

Han Schuttenbeld

Bellingwolde

New Holland 8870

89.33 83.85

173.18

Marco de Vrieze

Nieuw Buinen

Fendt 930

88.74 83.64

172.38

Koenraad Brouwer

Veelerveen

Deutz agrotroon x710

87.25 83.30

170.55

sportklasse

Naam: Woonplaats: Trekker 1e Trek 2e Trek Totaal

Jan Klok

Harpel

Steyr 1400

100.00 100.00

200.00

R Kleter

Alteveer

International 1246

100.00 88.02

188.02

Team Akker

Warfstermolen

Case CS 150

85.27 80.55

0

Supersportklasse

Naam: Woonplaats: Trekker 1e Trek 2e Trek Totaal

A Sandee

Onstwedde

IHC 1455

100.00 86.26

186.26

Red Smokey

Alteveer

International 1246

100.00 56.69

156.69

P. de Bruin

Alteveer

John Deere 6630

100.00 19.13

119.13

Team Akker

Warfstermolen

Case CS 150

69.33 53.78

0

Simon Berends Nieuw-Buinen IHC 1066 XXX 0.21

0.21

Prostock

Naam:

Woonplaats: Trekker:

1e Trek

2e Trek

totaal

Wiard vd Hende

Oude Pekela

John Deere 4430

100.00 68.16

168.16

 

 

 

 

 
 
©Alteveer Online | E-mail: reactie@alteveeronline.nl | Webdesign Jennie Greven
 
Volg ons ook op Twitter